• 16 Mayıs 2022

TÜGVA temsilcisinin lüks hayatı: Konsolda isim, plakada AKP!

Son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çeken TÜGVA’nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp’in değeri milyonları bulan araç paylaşımları, özel ‘AKP’ plakası ve aracındaki pahalı şampanya ile sosyal medyanın diline düştü.

Yüksek İstişare Kurulu’nda Bilal Erdoğan’ın görev yaptığı ve son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çeken TÜGVA’nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp’in özel plakası, birden çok ‘otomobil ve şampanyalı sosyal medya paylaşımları dikkat çekti.

Lüks otomobillerindec’AKP’ plakasını kullanan TÜGVA İzmir Karşıyaka temsilcisi Şahin Çetinalp, Karşıyaka’daki çalışmalarıyla tanınıyor. Çetinalp, ‘AKP’ plaka kullanmasını İnstagram hesabında “Canımız ya da malımız davamızdan değerli olsa bu plakayı kullanmayız” ifadeleriyle açıklıyor.

Çetinalp’in bir başka paylaşımında ise 2 AUDİ’nin olduğu görüldü. Çetinalp bu fotoğrafı ise “TBT’lerden bir gün” ifadesiyle paylaştı.

Çetinalp’in içerisinde Audi A5, BMW 3, PORSCHE Panamera ve Volvo XC90’ın da bulduğu ve değeri milyonları bulan araç paylaşımları ve mesajları şöyle:

Zenginliği dikkat çeken Çetinalp’in, AKP plakasını başka modelde bir arabasında da kullandığı görüldü. Çetinalp, konuya ilişkin bu kez de şöyle yazdı: “İzmir’de bu plakayı taşımak şereftir benim için.”

Çetinalp’in bir başka paylaşımında lüks otomobilinin yan koltuğunda dünyanın en ünlü Fransız şampanyası Moet Chandon’un bulunması dikkat çekiyor.

ÖNCEKİNİ OKU

Bir zam daha! Benzine 28 kuruş zam geldi

SONRAKİNİ OKU

Soylu: Ya arkadaş sen gece yık, mahkeme kararı bizim arkamızdan gelsin