• 29 Kasım 2021

Jessie J. gözyaşları içinde açıkladı: Bebeğimi kaybettim!

Jessie J., katıldığı programda hamile olduğunu ve bebeğini kaybettiğini ilk kez açıkladı. Konuyla ilgili gözyaşları içinde konuşan ünlü şarkıcı, “İyi olacağımı biliyorum çünkü hayatta başka seçeneğim yok. Hayatım boyunca kendimi hiç geçen hafta olduğu kadar yalnız hissetmedim” ifadelerini kullandı.

ABD’nin California eyaletinde yaşayan İngiliz şarkıcı Jessie J., önceki gün Los Angeles’taki bir etkinliğe katıldı. 33 yaşındaki Jessie J., programda hamile olduğunu ve geçen hafta bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan şarkıcı, “Kendi bebeğime sahip olmak istedim ve bir mucize oldu, hamile kaldım ama sonra dün…” deyip, bebeğini kaybettiğini dile getirdi.

“BU KORKUNÇ BİR ŞEY”

Üzüntüsünü ifade eden Jessie J., “Geçen yıl aralık ayında işitme yetimi kaybettim. Doktorlar Meniere hastalığı teşhisi koydu. Sonra sesimi kaybettim ve bu korkunç bir şey. Sonunda da bebeğimi kaybettim. İyi olacağımı biliyorum çünkü hayatta başka seçeneğim yok ama hayatım boyunca kendimi hiç geçen hafta olduğu kadar yalnız hissetmedim.” şeklinde konuştu.

“DOKTOR BEBEĞİMİN KALP ATIŞLARININ DUYULMADIĞINI SÖYLEDİ”

Ünlü isim, üzücü haberi elinde hamile olduğunu gösteren bir testle çektiği selfie pozuyla da duyurdu.

Mutluluktan ruhsal çöküntüye geçişini kelimelere döken ünlü isim, “Dün sabah bir arkadaşımla, ‘Cidden, yarın gece Los Angeles’taki konserimi tüm izleyicilere hamile olduğumu söylemeden nasıl bitireceğim?’ diyerek, gülüyordum. Üçüncü kez doktor kontrolüne gittikten sonra bana bebeğimin kalp atışlarının artık duyulmadığı söylendi. Bu sabah duygularımı kontrol edemediğimi hissediyorum. Bunu paylaştığım için pişmanlık duyabilirim de, duymayabilirim de… Aslında bilmiyorum. Bildiğim şey ise bu gece şarkı söylemeyi istediğim. Acıyı engellemek için değil, şarkı söylemenin bu gece bana yardımcı olacağını bildiğim için.” ifadelerini kullandı.

“BU DENEYİMİ ASLA UNUTAMAYACAĞIM”

Kendi başına bir bebek sahibi olmak istediğini belirten Jessie J., bunun hep çok istediği bir şey olduğunu vurguladı. Hamile kalmasının bir mucize olduğunu belirten şarkıcı, bunun asla unutamayacağı bir deneyim olduğunu dile getirdi.

“GÜÇLÜ OLDUĞUMU BİLİYORUM”

Hala şokta ve derin bir üzüntü içinde olduğunu ifade eden Jessie J., “Güçlü olduğumu biliyorum ve iyi olacağım.” dedi.

Ünlü isim, bunun dünyanın en büyük yalnızlık duygusu olduğunu da satırlarına ekledi.

“DOĞAL YOLLARDAN ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYACAĞIM” DEMİŞTİ

Jessie J., daha önce kendisi hakkında önemli bir bilgiyi Londra konseri sırasında hayranlarıyla paylaşmıştı. Bir itirafta bulunan Jessie J., asla doğal yollardan çocuk sahibi olamayacağını açıklamıştı.

“BU DURUMUN ÜSTESİNDEN GELECEĞİM”

“Dört yıl önce doktorum bana asla çocuk sahibi olamayacağımı söyledi.” diyen ünlü şarkıcı, teselliyi müzikte bulduğunu söylemişti.

Miley Cyrus ve Chris Brown’a yazdığı şarkı sözlerinden sonra ünlü olan Jessie J, “Bu durumun üstesinden şarkılarımla geleceğim.” ifadelerini kullanmıştı.

HASTALIĞINI AÇIKLADI

Öte yandan kendisine Meniere teşhisi konduğunu da açıklayan Jessie J., kısmi işitme kaybı yaşadığını belirtmişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, “Uyandım ve sağ kulağımda işitme duyumu tamamen kaybettiğimi, düz bir çizgide yürüyemediğimi hissettim. Esasen bana Meniere hastalığı teşhisi konuldu. Pek çok kişinin bundan mustarip olduğunu biliyorum ve pek çok kişi bana ulaşıp harika tavsiyeler verdi. Bu yüzden daha önce herhangi bir açıklama yapmadım. Şimdi ilk kez şarkı söyleyebiliyorum ve buna katlanabiliyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

ÖNCEKİNİ OKU

Erdoğan İzmir’de açılışa katıldı: CHP’li belediyelere yüklendi

SONRAKİNİ OKU

Kılıçdaroğlu: Türkiye yeni bir sürecin içine geçecek