• 7 Aralık 2021

Hakan Ural: Değerlerim uçmuş, yaşadığıma inanamıyorum

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi altında tutulan Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı programa geri döndü. Hastalık sürecini canlı yayında anlatan Ural, “Yaşadığıma inanamıyorum” dedi.

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural, iyileşmesinin ardından sunuculuğunu yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına geri döndü.16 günlük tedavisi boyunca neler yaşadığını anlatan Ural, canlı yayında şunları söyledi:

“Ne zor iş ya… Gerçekten yaşadığıma kendim inanamıyorum, her şey yolunda gibiydi bir anda kötüleştim. Allah razı olsun sevenlerimizden, dualarını eksik etmeyenlerden. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum.”

‘Ateşim hiç düşmedi’

İki doz aşı yaptırdığını da vurgulayan Ural ”İyi ki aşı yaptırmışım” dedi ve “Kovid belirtileri devam ediyordu, kendimde bir anormallik hissettim. Ateşim hiç düşmedi. Muhakkak tomografi çektirin. Benim sürecim tomografiyle başladı. İyi ki çift aşılıyım. Benim kanımda çok fazla enfeksiyon çıktı. ‘Tedbir amaçlı kalıyorum’ diye düşündüm ama o gece benim değerlerim uçmuş. Üç gün çok zorlandım. Hastanede altı gün kaldım ama yaşadıklarıma inanamadım. Perşembe günü taburcu oldum. Bu kadar zaman geçti gibi de gelmiyor bana üç gün gibi hissediyorum ama bakıldığında 16 gün sürdü. Herhangi bir kronik hastalığım yok, sağlığıma da dikkat ederim” ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİNİ OKU

Galatasaray – Fenerbahçe derbisinin iddaa oranları belli oldu!

SONRAKİNİ OKU

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Doğu Akdeniz’de macera arayan cevabını alır