• 20 Mayıs 2022

Burcunuza göre 2022: Aşk ‘İkizler’in başını döndürecek

Ünlü Astrolog Filiz Özkol, 2022 yılında Koç burçlarını nelerin beklediğini yazdı.

Bu yıl sağlam ilişkiler peşindesiniz. Ve bunu sağlayacak şartları tercih edecek ve daha seçici olacaksınız. Satürn size eğitim ve öğretimle ilgili fırsatlar sunacak. Cazibeniz artarken mücadele edeceğiniz konularda başarılı işler yapacaksınız.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Yönetici gezegeni: Merkür

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Rengi: Sarı ve turuncu

AŞK: ROMANTİZM KAPINIZDA

2022 Ocak ayında ısrarcı bir tutum takınıp inatçı tavırlarınızla partnerinizi bıktırabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa şubat size romantizm getirecek. Mart ayında yeni tanışacağınız kişilerden zarar görmemek için lütfen tedbirli davranın. 30 Nisan’daki güneş tutulması ile aşk başınızı döndürebilir. İlişkinizde şimdiye kadar hissetmediğiniz çarpıcı duygular yaşayacaksınız.

MACERAYA HAZIR OLUN

Mart ayı size kısa süren maceralar sunabilir, riskleri düşünme zamanı. Kıskanç ve sahiplenici yönünüz haziran ayında belirginleşecek ama çekiciliğiniz size yardım edecek. 18 Temmuz’a kadar aşk gezegeni Venüs kişisel evinizde bulunuyor ve aşk kapınızda. Sürpriz ilişkilere hazır olun. Ağustos, beğendiğiniz kişileri karşınıza çıkaracak ama kafanızı da karıştıracak.

İŞYERİNDE YAKINLAŞMA

2022 Eylül’de birçoğunuz karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Yeni kişilerle tanışabilir, yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. 8 Kasım’daki ay tutulması 12’nci ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Yakın dostlar arasında duygusal yakınlaşmalar yaşanabilir. Aralık ayı ise işyeri aşkı getirebilir. İş yaptığınız kişilerle önce arkadaşlık daha sonra, aşka dönüşen beraberlikler yaşamanız mümkün.

İŞ: PARA SİZE GELECEK

Ocakta düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirecek, hedeflerinize ulaşacaksınız. Finans konusunda yeni fikirlere açıksınız. Şubat size maddi açıdan bolluk getirecek ama harcamalarınıza dikkat edin. Martta hiçbir şeyden korkmayın. Her türlü destek sizden yana unutmayın.

Mayıs ayına dikkat. Yönetici gezegeniniz 10 Mayıs’tan sonra kişisel evinizde geri gidiyor. İletişim gezegeni Merkür’ün geri gittiği bu dönemde verilmiş sözler gecikecek, iş anlaşmalarında sorun çıkacak. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin. Haziranda ortak projeler ve iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili güçlü hayallerinizi temmuzda gözden geçirmenizde fayda var.

CESUR OLACAKSINIZ

Ağustos ayında tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecek. Ama, siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. 25 Ekim’de çalışma ve sağlık evinizde güneş tutulması gerçekleşecek. Size statü sağlayacak ve kazançlarınızı artırmanıza yarayacak. Ama her şey kolay olacak sanmayın. 6 Aralık’ta dolunay kişisel evinizde gerçekleşecek. Ortak projeler içinde olduğunuz kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmak için onları motive edeceksiniz.

SAĞLIK: İŞTAHINIZ AÇILABİLİR

Ocakta sağlık ve kişisel gezegeniniz Venüs geri gidecek, sizi gerginleştirecek. Şubatta böbreklerinizi, cinsel organlarınızı koruyun. Mart ayında rutin kontrollere zaman ayırın. Mayısta sağlık gezegeniniz Venüs, bağırsaklara dikkat etmenizi öneriyor. Spor ve diyet yapmayı düşünmelisiniz.

21 Ağustos’a kadar Mars burcunuzda. Uykunuza özen gösterin. Ekim ayı boyunca yeme-içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. 11 Aralık’ta sağlık gezegeniniz Venüs ve ona eşlik eden Merkür, Oğlak burcunda uyumlu açılarla sizi destekleyecek.

ÖNCEKİNİ OKU

İstanbul’da kar yağışı başladı

SONRAKİNİ OKU

Serenay Sarıkaya paylaştı! Herkes aynı detaya takıldı