• 30 Kasım 2021

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel çirkin mesajı ifşa etti

Aleyna Tilki annesi Havva Öztel ve kız kardeşi Ayça Tilki ile yorgunluk atmak için Dubai tatiline çıkmıştı. Tatilden pozlarını paylaşan anne Havva Öztel paylaşımlarıyla gündem olmuştu. Öztel şimdi de kendisine gelen bir mesajı paylaşarak dikkat çekti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla 14 yaşında gönüllere taht kuran Aleyna Tilki, ‘O Sen Olsan Bari’ ve ‘Cevapsız Çınlama’ şarkılarıyla meşhur oldu. Genç popçu her yaptığıyla magazin gündeminde dikkatleri üzerine çekerken annesi de zaman zaman gündeme geliyor.

Son olarak kızlarıyla Dubai’ye giden ve iddialı bikinili pozlarını paylaşan Havva Öztel sosyal medyada dikkat çekmişti. Instagram’ı kızından bile aktif kullanan Öztel bu sefer kendisine gelen çirkin bir mesajı ifşa etti.

Bir sosyal medya takipçisi Öztel’e çirkin yorumlarda bulundu. Takipçi hızını alamayıp “Umarım yatalak olursun” bedduasıyla herkesi şoke etti.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel ise bu mesajı paylaşarak “Bir insan nasıl bu kadar zalim düşüncelere sahip olabilir?” diye sordu.

Öztel daha sonra ise “Bunlar kadın katili, bunlar tacizci. Birçok kadın maalesef böyle şeylere maruz kalıyor” yorumunda bulundu.

ÖNCEKİNİ OKU

Hürriyet’ten “Vay şerefsiz” çıkışı!

SONRAKİNİ OKU

Sedat Peker’den gece yarısı Yeni Akit’e büyük şok! ‘Kendini titrettiği video var…’