• 20 Mayıs 2022

TFF Temsilciler Kurulu Başkanı için flaş iddia: ”Ablasının iddaa bayisi var”

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı (TFFHGD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın ablası Ayşe Basık’ın üzerine iddaa bayi olduğu iddia edildi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı (TFFHGD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın ablası Ayşe Basık’ın üzerine iddia bayi iddia edildi. Ayrıca, Arıcı’nın, kızı Buse Arıcı’yı da TFF Dış İlişkiler Kurulu’na dahil ettiği de yazıldı. İşte detaylar…

Odatv’nin haberine göre, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı (TFFHGD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın ablası Ayşe Basık’ın üzerine iddaa bayii olduğu yazıldı.

Kızıda TFF’de çalışıyor

Odatv’nin haberine göre hakem gözlemcileri derneği başkanı ve TFF Temsilciler Kurulu Başkanı olan Arıcı’nın, ablası iddia bayi sahibi, yeğenleri ise faal hakemlik yapıyorken kızı Buse Arıcı’nın da TFF Dış İlişkiler Kurulunda 13 üyeden biri olarak görev yapıyor.

Fatih Terim, Arıcı’yı işaret etmişti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lazio maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe maçına yapılan hakem atamasını ifade ederek Arıcı’yı işaret etmişti. Terim, “Alkış ne zaman, 15-20 kişinin bizim korner çizgisine, sahaya girmesi ilk defa görülmüş bir şey. Orada olacağına buradasın. Teatral kabiliyeti yüksek hakemin. 2 kişi içinden bana sarı gösteriyor. Aklımızla alay mı ediyorsun? Karagümrük’te bana ceza veren temsilciyi Hatay maçına, yetmiyor Fenerbahçe maçına veriyorsunuz. Refik Emre diye biri. Abdurrahman Arıcı’ya sormak lazım. Başka kimse yok mu? Son 3 VAR hakemine bakın. Yaşar Kemal Uğurlu, Ümit Öztürk, Bahattin Şimşek. Kime denk gelmiştir böyle trio. Sanki biz kural bilmiyoruz da bize kural anlatıyor.” açıklamasını yapmıştı.

ÖNCEKİNİ OKU

Sergen Yalçın Fenerbahçe iddialarına yanıt verdi

SONRAKİNİ OKU

CHP’li vekilden bomba iddia! 21 Aralık’ta dolar 3,65 liradan mı satıldı?