• 16 Mayıs 2022

Skandallar bitmiyor: TÜGVA’da torpil listesini ortaya çıkaran gazeteciden yeni iddialar

Gazeteci Metin Cihan, sosyal medyada yaptığı paylaşımda TÜGVA’da yönetici olan ve çalışmadan maaş aldığını belirttiği isimleri paylaştı. 

Gazeteci Metin Cihan sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda Türkiye Gençlik Vakfı’nda (TÜGVA) görev yapan yöneticiler hakkında kendisine gelen bilgi ve iddiaları aktardı.

Metin Cihan, TÜGVA’da yönetici olan ve çalışmadan maaş aldığını belirttiği isimleri paylaştı. 

Metin Cihan’ın paylaşımları şöyle oldu:

İbrahim Beşinci ile başlayalım. TÜGVA yönetim kurulu üyesi. Yıllardır Bağcılar Belediyesi’nde “proje sorumlusu” kadrosunda yer alıyor. Normalde gururla paylaşabileceği bu bilgiyi herkesten saklar çünkü işe gitmez, çalışmaz, sadece düzenli maaş alır.

Yanlış yazdığımı fark ettim, başkası düzeltmeden ben düzelteyim:) “Proje sorumlusu” değil “proje uzmanı” olacaktı. diğer bilgiler doğru. bildiğim kadarıyla 6 yıldır böyle takılıyor. @ibrahim_besinci susacaktır. O halde belediye başkanı @LokmanCagirici açıklama yapmalıdır.

Ömer Faruk Toktekin. TÜGVA İstanbul teşkilat sorumlusu. Babası kağıthane belediye başkan yardımcısı. Kendisi eyüp belediyesinde çalışır görünür ama ne iş yaptığını kimse bilmez çünkü işe gitmez. Maaşı düzenli yatar. (yanıt bekliyoruz @oftoktekin ve belediye başkanı @DenizKoken
) Zafer Karamağara.

İbrahim Beşinci’nin yardımcısı olarak TÜGVA’da aktif faaliyet yürütüyor. İlçe atamalarından sorumlu. Ticaret Bakanlığı İstanbul gümrük müdürlüğünde yönetici yapıldı. eğer işe gidiyorsa, 0212 463 69 68-61 no’lu telefondan şefimize ulaşabilirsiniz. @ZKaramagra

ÖNCEKİNİ OKU

‘Siyasi cinayet’ iddialarında yeni gelişme: Koray Aydın savcıya kimlerden bilgi aldığını anlattı

SONRAKİNİ OKU

AKP’de oy kaybına karşı hangi önlemler tartışılıyor?

2 Comments

  • […] Skandallar bitmiyor: TÜGVA’da torpil listesini ortaya çıkaran gazeteciden yeni iddialar […]

  • 2calendar

Comments are closed.