• 16 Mayıs 2022

Rezan Epözdemir neden istifa etti?

Sarı-kırmızılı kulüpte bugün gerçekleştirilen divan kurulu toplantısının ardından Başkan Burak Elmas Rezan Epözdemir’den istifasını istedi. Epözdemir neden istifa etti? İşte olayların perde arkası.

Galatasaray’da bugün gerçekleşem divan kurulu toplantısı hareketli geçerken, arkasından gündemi daha da sarsan haberler bir bir geldi. Başkan yardımcısı Rezan Epözdemir yönetimden ayrıldı. Peki bu noktaya nasıl gelindi.

1- Kendi başına hareket etmesi rahatsızlık oluşturdu

Rezan Epözdemir’in ilk günden itibaren birçok noktada yönetimden bağımsız inisiyatif kullanması hem yönetim içinde hem camiada rahatsızlık oluştururken ilk çatlak yönetim sözcüsü Remzi Sanver’in görüşüne karşıt bir görüş bildirmesiyle gerçekleşti.

2- Kadın Futbol Takımı’nı kendine mâl etmesi

Galatasaray’da kadın futbol takımının Burak Elmas yönetimiyle tekrar temelleri atılırken, yönetim için Epözdemir’in bu şubeyi kendine mâl ettiği düşüncesi rahatsızlık uyandırdı. Ve takımın hazır hale gelmeden Fenerbahçe ile maç düzenlenmesi ve istenmeyen bir sonuç çıkarması okları daha da Epözdemir’in üzerine çekti.

3- Galatasaray Adası Epözdemir’e atfedildi

Son olarak Galatasaray Adası davasının kazanılması birçok mecrada Rezan Epözdemir’e atfedilirken, başkan açıklama yapmadan Epözdemir’in bu gelişmeyi açıklaması yönetim içinde bir başka huzursuzluğa sebep oldu.

4- İstifayı başkan istedi

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Rezan Epözdemir’den önce yardımcısının istifasını istedi. Rezan Epözdemir de vedalaşıp istifasını sundu.

Whatsapp iletisinden gönderme

İstifasının ardından Rezan Epözdemir whatsapp durumunda ‘İlkeli durmak yalnızlık getirir’ yazdı. 

ÖNCEKİNİ OKU

Bilim kurgu filmleri gerçek oldu… ABD lazer silahını tanıttı

SONRAKİNİ OKU

Gökhan Özoğuz’dan dolar tepkisi: Sanki ülke vitesi boşa alınmış araba gibi

One Comment

  • 3constrain

Comments are closed.