• 21 Mayıs 2022

Merve Boluğur: Uçuyorum!

Direk dansı yaptığı anları Instagram’dan yayınlayan ünlü oyuncu Merve Boluğur, paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Erkan Şen’le ilişkisini noktalayan ve ardından şarkıcı Emre Kaya ile aşk yaşamaya başladığı dedikodularını yalanlayan Merve Boluğur (34), paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

“UÇUYORUM!”

Bir süredir ekrandan uzak olan ve bunun yanı sıra YouTube kanalı ile albüm çalışmalarına ağırlık veren Boluğur, direk dansı yaptı. Önceki gün objektif karşısına geçen ünlü oyuncu, o anları da Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi. Merve Boluğur, bu fotoğrafını, “Uçuyorum!” ifadeleriyle paylaştı. Boluğur’un gönderisi kısa sürede 38 binden fazla beğeni aldı.

“TECRÜBELERE AÇIĞIM”

Öte yandan Merve Boluğur, daha önce özel hayatıyla ilgili konuşmuştu. “Bir ilişkiye başladığımda duygu çalışması yapıyorum.” diyen Boluğur, “Nasıl hissediyorum? diye düşünüyorum. Kendime sarılıyorum. Meditasyon bana çok yardımcı oluyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncu, “Bazen insanlar başkasının hayatından ders alabilir. Bazıları da kafasına vura vura öğrenir. Tecrübelere açığım.” demişti.

“YANLIŞ BİR YERDE OLMAKTANSA KENDİ DÜNYAMDA KALIRIM”

Merve Boluğur, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

* İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var. Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım.

“PSİKİYATRLAR YARDIMCI OLABİLİYOR”

* Kendime saygı konusunda okuduğum kitaplar çok yardımcı oldu. Psikiyatrlar yardımcı olabiliyor. Yaşadığım deneyimler, okuduğum kitaptaki karakterler de bir öğreti oluyor.

“KENDİ ALANIMI KORUMAK ÖNEMLİ”

* Kötü yorumları önemsemiyorum. Kendimi alanımı korumak önemli. Kontrolümde olmayan kısımla ilgimi kesiyorum.

* Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin.

* Prensiplerim var. Kendi hayatımın başrolündeysem yorumumu da dilediğim gibi kaleme almak hakkım.

* Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum.

* Hayalimdeki meslek sunuculuktu. Bu duygumu özgürlükle yaşadığım bir kanalım var.

* Spor olarak hayatıma yürüyüşü koyuyorum. Yürürken hayatımla ilgili kararlar aşamasında iyi bir muhakeme oluyor. Özellikle yolda gördüğüm hayvanlarla iletişim kurmak beni besliyor.

ÖNCEKİNİ OKU

Marmaray’da ‘neden sevişiyorsunuz’ kavgası

SONRAKİNİ OKU

Türkiye genelinde soğuk hava dalgası: İstanbul’da kar pazartesi gününe kadar sürecek!