• 23 Mayıs 2022

Melo’dan Galatasaray’a transfer mesajı: Kimse beni aramazsa çocuklarımla oynarım

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından Felipe Melo yeniden sarı-kırmızılı takıma dönmeye can atıyor. Sürekli sosyal medyadan mesajlar gönderiyor. Fatih Terim’le konuşup aklında kalmaya çalışıyor, Galatasaray’daki dostlarını devreye sokuyor. Ancak beklediği ilgiyi bulamıyor.

Palmeiras’la Güney Amerika’nın Şampiyonlar Ligi Libertadores’i üst üste ikinci kez kazanan eski Galatasaraylı Felipe Melo transfer mesajı verdi… Brezilya ekibiyle sözleşmesi sona eren Galatasaray’ın eski yıldızı;”İki yıl daha oynayacağıma eminim, beni kimse aramazsa çocuklarımla oynarım” dedi.

Melo maç sonunda şampiyonluk kupasıyla verdiği röportajda; “Merak ediyorlar ama kimse beni aramadı. 31 Aralık’a kadar sözleşmem var. Bakalım beni arayan olacak mı? Çünkü kimse aramaz ve Palmeiras da istemezse işsiz kalacağım. İki yıl daha oynayacağım çünkü fiziksel olarak çok iyiyim. Kimse aramazsa çocuklarımla oynarım” dedi.

YÖNETİCİ TRANSFERE NOKTAYI KOYDU

Galatasaray’ın, eski oyuncusu Felip Melo’yu yeniden Transfer edeceği yönündeki iddialara sarı-kırmızılı kulüpten cevap geldi. Kulübün yönetim kurulu üyesi Abdulvahap Gazi Tanrıverdi, 38 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun Galatasaray’a transferinin gerçekleşmeyeceğini duyurdu.

Tanrıverdi, “Felipe Melo’nun bu takıma gelmesi mümkün görünmüyor. Başkanımız ve Fatih Hoca’nın bir planlaması var. Genç oyuncular alıyoruz, 38 yaşındaki Melo’nun transferi olamaz. Doğru bir yapılanma var ve bu şekilde devam edecek.” dedi.

ÖNCEKİNİ OKU

Akaryakıt fiyatlarında indirim

SONRAKİNİ OKU

Bilim insanları bölünerek çoğalabilen ilk canlı robotları üretti