• 18 Mayıs 2022

İdam öncesi itiraf etti: Gerçek ortaya çıktı

ABD’de eşi Kim Kirk Cox’u yaralayan David Neal Cox, eşinin gözü önünde o dönem 12 yaşında olan üvey kızına da tecavüz etmişti. İdam cezası alan katil, zehirli iğneyle infaz edilmeden önce korkunç bir itirafta bulundu ve 14 yıldır kayıp olan baldızını da öldürdüğünü söyledi.

ABD Mississippi’de Temmuz 2007’de kız kardeşi Kim Kirk Cox’a ziyarete giden Felicia Cox (40) kayboldu. Öldürüldüğü tahmin edilen kadının katilinin kimliği hakkında hiçbir ipucu yoktu. Evlenince eşi Kim Kirk Cox’un soyadını alan David Neal Cox (50), Mayıs 2010’da 40 yaşındaki eşini karnından vurdu. Kim Kirk Cox can çekişirken, o dönem 12 yaşında olan üvey kızı Lindsey Kirk’e saatlerce annesinin gözü önünde tecavüz etmişti. Sonunda Kim Kirk Cox kan kaybından öldü.

YERİNİ TARİF ETTİ

David Neal Cox’a idam cezası verildi. Felicia Cox’un kaybolmasından da David Neal Cox’un sorumlu olduğu düşünülüyordu. Fakat elde hiçbir ipucu olmadığı için suçlama yapılamıyordu. David Neal Cox 17 Kasım’da zehirli iğneyle idam edildi. Ancak idam edilmeden önce korkunç bir itirafta bulundu ve baldızını öldürdüğünü söyledi. Katilin tarif ettiği yerde talihsiz kadının toprağa gömülmüş cesedi bulundu.

ÖNCEKİNİ OKU

Tarkan’dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşım

SONRAKİNİ OKU

Brooke Shields: Beni cinsel obje haline getirdiler