• 6 Aralık 2021

Gökçe Bahadır’dan “Kulüp” açıklaması: Çok güzel tepkilerle karşılaşıyorum

‘Kulüp’te ‘Matilda’ karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yeni projesiyle ilgili soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, “Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Çok güzel tepkilerle karşılaşıyorum. Hem sokakta, hem de sosyal medyada…” dedi.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Bahadır, rol aldığı yeni projesi ‘Kulüp’ hakkında konuştu.

“ÇOK MUTLUYUM”

Dizide Matilda karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, “Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Çok güzel tepkilerle karşılaşıyorum. Hem sokakta, hem de sosyal medyada…” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu giyim tarzıyla ilgili destek alıp, almadığı sorusuna ise, “Yardımcı olan arkadaşlarım var.” yanıtını verdi.

“ARAYIP, TEBRİK ETTİM”

Beren Saat’in ‘Kulüp’ dizisindeki teklifi reddetmesinin ardından rolü Gökçe Bahadır kapmıştı. Geçtiğimiz hafta konuyla ilgili açıklama yapan oyuncu, “Biliyorsunuz biz uzun süre hazırlanmıştık, o da çok haber oldu ama ben Gökçe’yi de arayıp, tebrik ettim.” diye konuşmuştu.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Öte yandan Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra uzun süredir yalnız olan Bahadır, geçtiğimiz haziran ayında müzisyen Emir Ersoy ile birlikte “Sezenli Şarkılar” projesinde birlikte yer almıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

İLK KEZ EL ELE!

Geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda sevgilisi Emir Ersoy ile birlikte ilk kez el ele görüntülenen Gökçe Bahadır, sevgilisinin elini bir an olsun bırakmamıştı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Muhabirlerle sohbet eden ünlü oyuncu, “Her şey yolunda, çok mutluyuz. Birbirimizi tanıyoruz. Şu an her şey çok güzel gidiyor.” demişti.

ÖNCEKİNİ OKU

Haksız yere hapis yatan mahkum 43 yıl sonra serbest bırakıldı

SONRAKİNİ OKU

Keanu Reeves: Winona Ryder ile 29 yıldır Tanrı’nın gözünde evliyiz!