• 21 Mayıs 2022

Gökçe Bahadır’dan evlilik sorusuna yanıt: kısmet!

Etiler’de objektiflere yansıyan ve 2021’in kendisi için iş anlamında iyi geçtiğini ifade eden Gökçe Bahadır, özel hayatıyla ilgili de konuştu. Sevgilisi Emir Ersoy ile evlilik düşünceleri olup, olmadığı sorulan ünlü oyuncu, “Kısmet artık…” dedi.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oyuncu Gökçe Bahadır (40), önceki gün Etiler’de görüntülendi. Sete gittiğini ifade eden Bahadır, muhabirlerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

“YAPTIĞIN İŞİN İYİ OLMASI İÇİN UĞRAŞIYORSUN”

Son dönemde ses getiren yapımlarda yer alan ünlü şarkıcı, zor geçen 2021 yılının kendisi için iş anlamında iyi geçtiğini dile getirdi.

Gökçe Bahadır, “Güzel bir yıl geçti, işler güçler olarak… Yeni bir yıla girdik. Güzel projeler oldu. Proje geldiğinde bilmiyorsun nerelere geleceğini. Sadece yaptığın işin iyi olması için uğraşıyorsun.” ifadelerini kullandı.

“HER AN MÜZİK İÇİN BİR ŞEYLER YAPABİLİRİM”

Muhabirlerin, “Müzikle çok ilgilisiniz. Albüm yapmayı düşünür müsünüz?” sorusuna yanıt veren Bahadır, “Ben oyuncuyum. Müzikal yapıyordum. Müziği çok seviyorum ve her an müzik için bir şeyler yapabilirim.” dedi.

“EVLİLİK KISMET!”

Sevgilisi Emir Ersoy ile evlilik düşünceleri olup, olmadığı sorulan Gökçe Bahadır, “Kısmet artık…” diyerek, yanıtladı.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra uzun süredir yalnız olan Bahadır, geçtiğimiz haziran ayında müzisyen Emir Ersoy ile birlikte “Sezenli Şarkılar” projesinde birlikte yer almıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

İLK KEZ EL ELE!

Geçtiğimiz ay Nişantaşı’nda sevgilisi Emir Ersoy ile birlikte ilk kez el ele görüntülenen Gökçe Bahadır, sevgilisinin elini bir an olsun bırakmamıştı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Muhabirlerle sohbet eden ünlü oyuncu, “Her şey yolunda, çok mutluyuz. Birbirimizi tanıyoruz. Şu an her şey çok güzel gidiyor.” demişti.

“10 PARMAĞINDA 10 MARİFET VAR!”

Emir Ersoy ise Bahadır ile ilişkisini hakkında, “Gökçe harika bir insan, 10 parmağında 10 marifet var. Oyunculuğu harika, çok güzel şarkı söylüyor. Dediği gibi; çok mutluyuz.” ifadelerini kullanarak, sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

“BİZİ MÜZİK BİRLEŞTİRDİ”

Daha önce ilişkisini doğrulayan Gökçe Bahadır, “Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte, o vesileyle tanıştık.” demişti.

Gazetecilerin, “Sizi müzik birleştirdi’ diyebilirmiyiz?” şeklindeki soruları üzerine ise tebessümle cevap veren Bahadır, “Evet, müzik birlikteliğimize vesile oldu.” ifadelerini kullanmıştı.

ÖNCEKİNİ OKU

Galatasaray’da Elmander ve Riera sürprizi! Arda Turan için karar verildi…

SONRAKİNİ OKU

Kripto para piyasalarında son durum! Bitcoin fiyatları için flaş tahmin