• 29 Haziran 2022

Galatasaray’da Mostafa Mohamed transferi FIFA’lık oluyor!

Galatasaray’da Mostafa Mohamed transferi FIFA’lık oluyor. Geçtiğimiz sezon başında Zamalek kulübünden transfer edilen Mısırlı golcünün opsiyonunu kullanmak isteyen sarı-kırmızılılar ilginç bir olayla karşılaştı. Fatih Terim’in raporu doğrultusunda bu transferi bitirmek isteyen sarı-kırmızılı yetkililer düğmeye bastı. 

Galatasaray’da gündem devre arası yapılacak transferler… Dış transfer kadar iç transferde de hareketli günler geçiren sarı-kırmızılılarda Mostafa Mohamed anlaşması krize dönüştü.

4 MİLYON DOLAR GEÇERSİZ

Mısır’dan gelen bilgilere göre Zamalek, Mohamed için Galatasaray’ın elinde bulunan 4 milyon dolarlık satın alma hakkının geçersiz olduğu iddiasıyla FIFA’ya başvurdu. Geçici yönetim tarafından yapılan anlaşmada imzası olan kişinin, imza yetkisi olmadığını FIFA’ya bildirdi.

Galatasaray’ın Mohamed’in haklarını almak istiyorsa yeni bir anlaşma yapılması gerektiğini FIFA’ya iletti. Zamalek’in yaptığı bu hamle sonrasında Galatasaray’ın da FIFA’ya konuyla ilgili bir açıklama gönderdiği iddia edildi. Ancak Galatasaray’ın yaptığı açıklama ile ilgili herhangi bir detay verilmedi.

ÖNCEKİNİ OKU

Hülya Avşar’a Tuğba Ekinci’den simit yanıtı! Fotoğrafını paylaşıp…

SONRAKİNİ OKU

Döviz kurları haftanın son gününde yükselişte