• 23 Mayıs 2022

Burak Elmas, karşılıklı anlaşma dedi, tek taraflı fesih olduğu ortaya çıktı

Galatasaray’da Fatih Terim bilmecesi devam ediyor. Burak Elmas, karşılıklı anlaşarak ayrıldık dedi, Fatih Terim’in paylaşımında tek taraflı fesih olduğu gözüktü.

Galatasaray’da Fatih Terim, taraftara sosyal medya üzerinden veda etti. Tecrübeli teknik adam ‘Galatasaray’daki ilk imzam ve son imzam…’ paylaşımını yaptı ve paylaşımda tek taraflı fesih dikkat çekti. İşte detaylar…

Burak Elmas’ın “Karşılıklı Anlaşarak Ayrıldık” dediği Fatih Terim’in paylaştığı görselde sözleşmenin kulüp tarafından tek taraflı fesih edildiği ortaya çıktı.

Burak Elmas ne demişti?

“Ayrılık olaylı olmadı. Fatih hoca, ilk önce çok sevdiğim biri ve divan kurulu üyemiz, teknik direktörümüz. Yollarımızı ayırmamız da Galatasaray’a yakışır bir şekilde oldu. Hocamızla aramızda son derece Galatasaray’a yakışan konuşmalar oldu. Hepimiz Galatasaray’ın iyiliğini istiyoruz ama sonuçta ben başkanım ve en doğru kararı vermek için görevli benim. Hocamızla yaptığım görüşmeyi ekip arkadaşlarım dahil, kimseye anlatmadım. Hem hocamıza duyduğum saygıdan hem de geçmişte bu tür ayrılıkların Galatasaray’a bazen yakışmaması sebebiyle bunu böyle yaptım. Yola çıkarken boş mukaveleye imza atmıştık. Birçok haber gerçeği yansıtmıyor. Tazminat konusunda hocamızın talebi olmadı. Kontrat ölçüsünde gerekeni yapacağımızı söyledim ama hocamız, asla böyle bir talebi olmayacağını söyledi.”

İŞTE  O DETAY

ÖNCEKİNİ OKU

Karakolda ölüm davasında mahkemeden yeni karar

SONRAKİNİ OKU

Galatasaray’da Marc Gonzalo, Beşiktaş ve Carrusca paylaşımını açıkladı