• 28 Kasım 2021

Beren Saat: 10 sene sonra ilk kez!

Arnavutköy’de objektiflere yansıyan Beren Saat’e, geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile sahnedeki eğlenceli dansı soruldu. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili, “10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti” açıklamasını yaptı.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Beren Saat ve kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu, önceki gün Arnavutköy’deki bir mekan çıkışında görüntülendi. Dermancıoğlu, sessizliğini korurken, Saat ise gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

“10 SENE SONRA İLK KEZ!”

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile sahnedeki dansı sorulunca, “10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti.” şeklinde konuştu.

“BU KONUYU KAPATALIM ARTIK”

Saat, ardından dişlerini yaptırdığı ve sosyal medyada aldığı tepkiler sorulunca gülerek, “Bu konuyu kapatalım artık.” ifadelerini kullandı.

“ARAYIP, TEBRİK ETTİM”

Beren Saat, ‘Kulüp’ dizisindeki teklifi reddetmesinin ardından rolü Gökçe Bahadır’ın kapmasıyla ilgili de konuştu. Oyuncu, “Biliyorsunuz biz uzun süre hazırlanmıştık, o da çok haber oldu ama ben Gökçe’yi de arayıp, tebrik ettim.” diyerek, hızla oradan ayrıldı.

“BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN” DEMİŞTİ

Öte yandan 2014 yılında nikah masasına oturan çift, geçtiğimiz sene evliliklerinde kriz yaşamıştı.

Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, “Beceremediğimiz evlilik olsun” diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, şunları söylemişti:

“Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı.

Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse…”

“O DÖNEMİ BERABER YAŞADIK”

‘Her şey bitti’ derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman ‘Ayrıldılar’, ‘Şöyle oldu’, ‘Böyle oldu’ dedi.

“BEKLENEN AİLE FOTOĞRAFINI VEREMEDİK”

O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. ‘Çocuk yaptılar’ falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani… Öyle bir şeydi yazdığım.

ÖNCEKİNİ OKU

Zorunlu deprem sigortasında teminat arttı

SONRAKİNİ OKU

Azerbaycan: Çatışmalarda 7 askerimiz hayatını kaybetti