• 30 Kasım 2021

Bade İşçil: Çekmeyin, ben o değilim!

Önceki gün bir kahve dükkanında sırada beklerken objektiflere yansıyan Bade İşçil, gazetecilere, “Çekmeyin arkadaşlar, ben Bade değilim” şeklinde esprili bir açıklama yaptı. Ardından beklemekten sıkılan ünlü oyuncu, kahve almaktan vazgeçti.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; “Aşk 101”, “Ufak Tefek Cinayetler”, “Ezel” ve “Kuzey Güney” gibi birçok projede rol alan oyuncu Bade İşçil (38), önceki akşam Etiler’de görüntülendi.

“BEN O DEĞİLİM!”

Kahve almak için bir dükkanda sıra beklerken objektiflere yansıyan İşçil, kendisini görüntüleyen muhabirlere, “Çekmeyin arkadaşlar, ben Bade değilim.” diyerek, esprili bir açıklama yaptı.

BEKLEMEKTEN SIKILINCA VAZGEÇTİ

Ardından sıkılan ve kahve almaktan vazgeçen ünlü oyuncu, “Burayı bekleyemem, size kolay gelsin.” ifadelerini kullandı.Soruları yanıtsız bırakan Bade İşçil, daha sonra hızla gözlerden kayboldu.

“AŞIK OLDUKTAN SONRA FAKİR DE ZENGİN DE FARK ETMEZ”

Öte yandan Bade İşçil, daha önce muhabirlerin, “Fakir biriyle ilişki yaşar mısınız?” sorusuna yanıt vermişti.

İşçil, “Ben aşık olduktan sonra fakir falan fark etmez. Benim rolleri zaten görüyorsunuz. Kadın zengin, baştan yaratıyor. Fakir de, zengin de hayatımda yok. Gönlüme göresini bulamadım. Olursa seve seve ekran önünde de paylaşırım.” demişti.

EVLİLİĞİ 3 YIL SÜRDÜ

Oyuncu, 2013–2016 yılları arasında iş insanı Malkoç Sualp ile evlilik yaşamıştı. İkilinin bu birliktelikten Azur adında çocukları dünyaya gelmişti.

“ESKİ EŞİMLE ARKADAŞIZ”

Geçtiğimiz yaz eski eşi Malkoç Sualp ile tatile çıkan Bade İşçil, “Çocuğumuz için sık sık bir araya geliyoruz. Artık iyi de bir arkadaşız. ‘Maşallah’ diyelim.” ifadelerini kullanmıştı.

ÖNCEKİNİ OKU

Ahmet Hakan: Kemal Bey’in çevresi helalleşmeye hazır mı?

SONRAKİNİ OKU

DİSK, asgari ücret talebini açıkladı: net 5 bin 200 TL