• 20 Mayıs 2022

Atiye: Anne olmak muhteşem bir duygu

2018’de Erol Sebebci’yle nikah masasına oturan ve Farah Feza adında iki yaşında kızı olan şarkıcı Atiye, önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Anne olmak muhteşem bir duygu” diyen Atiye, “O benim her şeyim. En değerliği varlığım… Tabii aralarda beni delirtiyor. Çok yaramaz” dedi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; ‘5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri’, önceki akşam sahiplerini buldu. Organizasyonun sunuculuğunu Tuğba Özay ile Şenol İpek üstlendi. Son olarak ‘Ses Seda Yok’ adlı şarkısını çıkararak sessizliğini bozan Atiye (33), muhabirlerle sohbet etti.

“PANDEMİYİ İYİ DEĞERLENDİRDİK”

Şarkıcı, “Albüm uzun zamandır hazır. 10 şarkıdan oluşan bir albüm. Dünya müziği ve füzyon pop tarzında… ‘Ses Seda Yok’tan sonra diğer parçalar da çıkacak. Heyecanlıyız. Pandemi zamanını iyi değerlendirdik. Bir 10 şarkılık albümümüz daha hazır.” ifadelerini kullandı.

“ANNE OLMAK MUHTEŞEM BİR DUYGU”

2018’de Erol Sebebci’yle nikah masasına oturan ve Farah Feza adında iki yaşında kızı olan şarkıcı, “Anne olmak muhteşem bir duygu. O benim her şeyim. En değerliği varlığım… Tabii aralarda beni delirtiyor. Çok yaramaz.” şeklinde konuştu.

ÖNCEKİNİ OKU

Bingöl’de yurt eylemine katılan öğrencilere soruşturma

SONRAKİNİ OKU

Bakan Nebati: Geri dönmemek üzere Mars’a gitmek istiyorum