• 16 Mayıs 2022

Ağlayan 3 aylık bebeğini öldüresiye döven ‘baba’ tutuklandı!

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde Y.G adlı kişinin ağlayan 3 aylık bebeğine yaptığı işkence kameraya yakalandı. Gözlatına alınan baba, tutuklandı. Hastanede tedavi altına alınan bebeğin kafasında tramvaya bağlı yaralanma olduğu ve hayati tehlikesi olduğu bildirildi.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde 3 aylık bebek ağladığı için babası tarafından çok feci şekilde dövüldü. Cani babanın küçücük bebeğe yaptığı işkence kan dondururken o anlar kameralara yansıdı.

Görüntülerde ağlayan bebeğe defalarca vuran baba odaya annenin girmesiyle şiddetine son verdiği görülüyor.

Dayak anına ilişkin görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından emniyet güçleri inceleme başlattı.

Gaziantep Valiliği, 3 aylık bebeğini döven babanın gözaltına alındığını ve çocuğunun ise hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Gaziantep Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.
29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.”

Görüntülerin sosyal medyada yer almasının ardından baba Y. G. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen baba, tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

ÖNCEKİNİ OKU

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Millet ve vatan sevgimin fitresi sülalene 7 kuşak yeter

SONRAKİNİ OKU

Fiyatı gram altınla yarışan ayçiçek yağına zincir vuruldu